Projekty

„E-młodzi kontra śmieciowej powodzi”

to inicjatywa młodzieżowa polegająca na stworzeniu młodzieżowej platformy youtuberskej promującej ekologiczny tryb życia oraz zachowania ekologiczne. Projekt dofinansowany ze środków Zarządu Województwa Lubuskiego – Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe….

„Integracja Europejska jest OK”

to inicjatywa młodzieżowa polegająca na integracji polsko-niemieckiej młodych ludzi w wieku 13-18 lat, obejmująca spotkania on-line, przygotowujące młodzież polską oraz niemiecką do wspólnego poznania się. Projekt dofinansowany ze środków Zarządu Województwa Lubuskiego.

Projekt „Integracja międzypokoleniowa grup polsko-niemieckich”

Na curtez.pl zmień w zakładce projekty zamiast plakatu wpisz treść: Celem projektu jest integracja dwóch pokoleń grup z Polski i Niemiec: seniorów i młodzieży. Dlatego do udzialu w projekcie zostaną zaproszeni seniorzy tj. osoby 60+ oraz młodzież tj. osoby w wieku 15-23 lata….

,,Lubuscy wolontariusze łączcie się”

,,Lubuscy wolontariusze łączcie się to inicjatywa młodzieżowa polegająca na stworzeniu młodzieżowej grupy wolontariuszy działających na rzecz lokalnych społeczności, Projekt realizowany przez Stowarzyszenie ,,CURTEZ” ze wsparciem finansowym Województwa Lubuskiego w ramach środków programu Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe.

,,Nie krzywdzę, nie dyskryminuję, wspieram!”

Projekt „Nie krzywdzę, nie dyskryminuję, wspieram!” realizowany jest w przez Centrum Animacji Młodzieży CAM i Ośrodek Kuratorski przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze przy współpracy z naszym Stowarzyszeniem.